2. juulil toimus XXVII Põltsamaa Lossipäev

Põltsamaa Kultuurikeskuse tiim tänab kõiki XXVVII Põltsamaa lossipäeva kultuuriprogrammis esinejaid, käsitöölaada kauplejaid, tegevuste pakkujaid, külastajaid.
Aitäh ansamblid Kruuv, Justament ja Inerts, Gerli Padar ja Toomas Laur, Piret Aus ja karmoškakamraadid. Aitäh suurepärase ja sujuva koostöö eest Kuningamäe kardirada – Toomas Kallasmaa ja meeskond!
Kiidame Linnaorkestri sõidutajat Vitali Goroškot! Täname rahvusliku käsitöötubade läbiviijaid, õpetajaid – Kersti Pook ja tema meeskond. Pai lastejooga juhendaja Annika Kallasmaale! Kiituse teenivad Chalenge mängujuhid Merle Vaht ning noortekeskuse noored. Rõõmustame, et seiklusrajal lustisid lastega Merle Laanemäe, Marilin Mölder, Moonika Kannellaud ja Kersti Võrk. Sportlike mänge viisid läbi Uno ja Riina Valdmets, Janel Palm, Raik Matikainen, Marko Uusküla. Vahvaid näomaalinguid tegi Maria Pruuli. Tuletegemise õpituba viis läbi Kristian Vaarpuu.
Häid mõtteid ja soovitusi jagasid Helve Tamm Huttunen, Toomas Piik, Laura Kild ning Allan Saarm. Lossipäeva suurpärane juht oli Samuel Axel Maikalu.
Palavusest ei lasknud end segada ja esinesid rõõmuga: Põltsamaa linnaorkester, Uhka, Tulihänd, Lustivere tütarlapsed, Seltsis Segasem, Tantsukool Dance Dream lapsed ja neiud. Aitäh esinenud kollektiivide juhendajatele!
Tänud, Põltsamaa Raadio, reklaami ja eetriaja eest! Täname Põltsamaa Halduse tublisid töömehi! Sündmuse turvalisuse eest vastutasid abipolitseinikud ja Ivo Saarela.
Ellar Sügiste jäädvustas lossipäeva taas ajaloo tarbeks piltidele. Suur tänu hea koostöö eest Lossijooksu korraldusmeeskonnale! Turunduse eest kandsid hoolt Teele Kaeramaa ja Karl Vilks.

Täname Põltsamaa Loss koostöö eest info jagamisel. Aitäh toetamast Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp!