Põltsamaa näitering Kuukatsujad etendusega “Publikule keelatud” – Põltsamaa Kultuurikeskuses

Prantsuse komöödia „Publikule keelatud“  keskmes on Pariisi bulvariteatri hooaja alguse sagin, kus kohtuvad ambitsioonikad näitlejad, visionäärist lavastaja, otsustusvõimetu teatridirektor ja lihtsad teatritöötajad. Teatri köögipoole paneb „plahvatama“ tegelaste kuulsusejanu, edevus, rahanappus ja elustiil.

Etenduse autor Jean Marsan viskab heatahtlikult nalja teatriinimeste omavahelise suhtlemise, püüdluste ja harjumuste üle. Etenduse pealkirjaga, Publikule keelatud, annab autor vihje, et teatrikülastaja saab osa tavapäratust, eesriidetagusest elust, mida tavaliselt ei näe ega näidata.

Etendus on kahes vaatuses ja kestab koos vaheajaga 2 tundi ja 30 minutit. Piletid müügil Põltsamaa Kultuurikeskuses  8 € (täiskasvanu) ja 5 €(õpilane, pensionär).

Põltsamaa Kuukatsujad võitsid Jean Marsani etendusega „Publikule keelatud“ IX Jõgeva- ja Tartumaa harrastusteatrite festivalil MÕHU 2023 peapreemia. Näitlejapreemiad pälvisid Üllar Karu ja Meilin Lõhmus. Kuukatsujate järgmine siht on hästi esineda 5.-7. jaanuaril 2024 XVIII Harrastusteatrite riigifestivalil Kuressaares.

Kuupäev

05 dets. 2023
Expired!

Aeg

19:00 - 21:30

Asukoht

Põltsamaa Kultuurikeskus
J. Kuperjanovi 1, Põltsamaa