Kino: Laululind

Esilinastus eestis: 18.12.2020
Pilet: 4€ / 3€
Hirmuäratavas trilleris „Laululind“ on COVID-23 viirus muteerunud ja maailm on juba neljandat aastat karantiinis. Haigestunud ameeriklased sunnitakse kodudest lahkuma ja viiakse K-tsooni karantiinilaagritesse, kust pole mingit pääsu, kuigi mõned vaprad püüavad rõhumisele vastu hakata. Selle düstoopilise olukorra keskel leiab kartmatu kuller Nico (KJ Apa), kellel on surmava haigusetekitaja vastu immuunsus, lootuse ja armastuse Saraga (Sofia Carson), kuigi karantiini tõttu on neil füüsiline kontakt keelatud. Kui tekib kahtlus, et Sara on nakatunud, tormab Nico meeleheitlikult mööda tühju Los Angelese tänavaid, et leida ainsat asja, mis Sarat vangistusest või veelgi hullemast päästaks.
Lisaks KJ Apa’le ja Sofia Carsonile astuvad filmis üles Demi Moore („Corporate Animals“), Bradley Whitford („Godzilla: Koletiste kuningas“), Craig Robinson („Mida me pimeduses teeme“), Alexandra Daddario („Meie väljakutse pimedusele“), Paul Walter Hauser („Da 5 Bloods“) ja Peter Stormare („Ameerika jumalad“).
Lavastaja on Adam Mason („Into the Dark“), stsenaariumi kirjutasid Mason ja Simon Boyes. Produtsentideks on Michael Bay koos Adam Goodmani ja Andrew Ebeniga Catchlighti Stuudiost, kes on ka projekti rahastajad. Kaasprodutsendid on Jeanette Volturno, Jason Clark ja Marcei Brown Catchlight Stuudiost ning vastutavad produtsendid on Michael Kase ja Invisible Narrativesi Eben Davidson.
Tags:

Kuupäev

18 dets. 2020
Expired!

Aeg

20:00 - 21:45

Pilet

Täiskasvanu pilet 4 €, sooduspilet 3 €

Lisainfo

Loe edasi

Asukoht

Põltsamaa Kultuurikeskus
J. Kuperjanovi 1, Põltsamaa