KINO: Kas keegi on mu tüdrukut näinud? / Кто-нибудь видел мою девчонку?

Põltsamaa Kinos alates 24.05.2021

12. veebruarist linastub kinodes lavastaja Angelina Nikonova emotsionaalne draama «Kas keegi on mu tüdrukut näinud?» Tõsielusündmustel valminud film põhineb samanimelisel bestselleril. Film räägib filmikriitiku ja lavastaja Sergei Dobrotvorski ja tema abikaasa Karina ülimalt emotsionaalsest armuloost.

See oli armastus esimesest silmapilgust. Kira (Ana Tšipovskaja) on teatritudeng ja Sergei (Aleksandr Gortšilin) tema õppejõud. Nende tunded on kui suur ja kirglik sasipundar, mis rikub kõiki reegleid. Nad on sõbrad, partnerid, armukesed ja abikaasad. Neid peetakse boheemliku Peterburi kaunimaks abielupaariks. Nad on julged ja pöörased, kellele lähevad korda vaid nende endi kehtestatud reeglid. Neil on hea nüüd ja praegu. Mis saab aga homme, teab vaid järgneva päeva koidik. Nad võivad lõputult rääkida filmidest, kunstist, armatseda ja tantsida lootuses, et kunagi kuuleb nende mõtetest kogu maailm. Maailm kuulebki, kuid… Sergei sureb aasta hiljem, kui nende abielust on alles vaid varemed ja Kira lõplikult tõmmanud kriipsu nende ühisele tulevikule.

Uudis Sergei surmast vapustab tundlikku Kirat hingepõhjani. Naise silmist kaob sära ja huulilt imeline naeratus. Nüüdsest on Sergei kõikjal ta elus – mõtetes ja unenägudes. Teda haarab hingevalu, süütunne ja igatsus. Väliselt on ta edukas ja ühiskonna poolt tunnustatud naine, sisemiselt aga murtud ja kurvameelne, kes peab pidevalt dialoogi mehega, kes on jäädavalt lahkunud. Hävinud on maailm, mis kuulus vaid neile kahele. Mälestused aga ei anna vastust Kira küsimusele, kas oli siiski lootust ehitada sild üle kuristiku, mis nende vahele tekkis.

Tags:

Kuupäev

24 mai 2021
Expired!

Aeg

18:00 - 19:30

Pilet

5 € / 4 €

Asukoht

Põltsamaa Kultuurikeskus
J. Kuperjanovi 1, Põltsamaa
Põltsamaa Kultuurikeskus

Korraldaja

Põltsamaa Kultuurikeskus
Telefon
+372 7762 270
E-posti aadress
info@kultuurikeskus.eu
Veebileht
http://kultuurikeskus.eu