Kammerorkester ME 105 + Nazar Kozhukar ja Gleb Pysniak

Pääse 10€ ja 7€ (pens. ja õpilane)

VÄIKE ÖÖMUUSIKA

Kammerorkester ME105, solist GLEB PYSNIAK (tšello, Leedu), dirigent NAZAR KOZHUKHAR. Klassikakontsert

Kavas: W. A. Mozart „Väike öömuusika”, Riho Sibul „Kuulaps” seade kammerorkestrile Kristjan Randalu (esmaettekanne), S. Barber „Adagio”, F. Latenas „sonaat tšellole, kammerorkestrile (esmaettekanne), J. Rääts kontsert kammerorkestrile.

Gleb Pyšniak debüteeris solistina juba 14-aastasena koos Leedu Kammerorkestriga (dirigent professor Saulius Sondeckis) Leedu Rahvuslikus Filharmooniaühingus. Legendaarse tšellisti Natalia Gutmani õpilane esineb kõige kuulsamates kontserdisaalides üle kogu maailma, kaasaarvatud Wiener Musikverein, Royal Concertgebouw of Amsterdam, Moskva konservatooriumi suures saalis. Solistina on ta esinenud koos Moskva konservatooriumi sümfooniaorkestriga, Leedu Rahvusliku Sümfooniaorkestriga, Leedu kammerorkestriga, St. Christopheri kammerorkestriga, Riga Sinfoniettaga, Porto sümfooniaorkestriga.

Nimetatud on vaid väheseid. Gleb on saanud kõige kõrgemaid tunnustusi tähtsatel rahvuslikel ja rahvusvahelistel võistlustel. Auhinna on talle üle andnud ka Leedu president Valdas Adamkus riigi esindamise eest välismaal. Ta esimene õpetaja Tatjana Kuc oli tšellisti nõuandjaks ta muusikalisel teekonnal, mis viis ta õppima professor Rimantas Armonase ja professor Johannes Meissi juurde. Ta täiendas end Yo-Yo Ma tšelloklassis, Mstislav Rostropovichi, Silvija Sondeckiené ja Heinrich Schiffi juures.

www.glebpysniak.com

Kuupäev

28 jaan. 2023
Expired!

Aeg

17:00 - 19:00

Pilet

10 € / 7 €

Asukoht

Põltsamaa Kultuurikeskus
J. Kuperjanovi 1, Põltsamaa
Põltsamaa Kultuurikeskus

Korraldaja

Põltsamaa Kultuurikeskus
Telefon
+372 7762 270
E-posti aadress
info@kultuurikeskus.eu
Veebileht
http://kultuurikeskus.eu